Yasal hususlar

Bu web sitesini kullanarak ilgili yasal hususları ve tanımlama bilgisi politikasını kabul etmiş oluyorsunuz. Kabul etmiyorsanız lütfen bu web sitesini kullanmayınız. Coloplast Group herhangi bir zamanda hiç kimseye haber vermeksizin ve neden göstermeksizin bu web sitesinin içeriğini silme, değiştirme veya zenginleştirme hakkına sahiptir. Web sitesinin sahibi olan ve işletimini yapan Coloplast Group'un genel merkezi Danimarka'da yer almaktadır. Coloplast Group, web sitesini size bilgi vermek amacıyla sunmaktadır. Lütfen web sitesinde gezinmekten çekinmeyiniz. Web sitesinde yer alan materyalleri tüm telif haklarını, markayı ve diğer patentli özellikleri korumak şartıyla ve yalnızca ticari olmayan kullanım için indirebilirsiniz. Ancak; bu web sitesinin içeriğinde yer alan metin, görüntü, ses kaydı ve videoların Coloplast Group'un yazılı izni olmaksızın halka yönelik veya ticari amaçlarla kopyalanması, çoğaltılması, dijital ortama yüklenmesi, paylaşılması, aktarılması veya dağıtılması yasaktır. Hukuk Birimi ile iletişime geçiniz.


Coloplast Ürünleri

Burada gösterilen ürünler her ülkede bulunmayabilir veya farklı bir ad ile biliniyor olabilir. Kullanma endikasyonları ülkeden ülkeye değişebilir. Kullanmadan önce lokal sağlık hizmeti uzmanınızla görüşmeli ve kullanma talimatını okumalısınız.


Verilerin Gizliliği

Yalnızca kaydolma sürecinde olmak üzere, kişisel bilgiler toplanmaktadır, lütfen İzin Beyanını inceleyiniz. E-posta adresleri yalnızca talep edilen bilgilerin sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Bu web sitesi başka sitelere ait bağlantılar içermektedir. Coloplast Group bu web sitelerinin gizlilik uygulamalarından veya içeriğinden sorumlu değildir. Bazı Coloplast Group web sitelerinde forumlar, mesaj panoları ve/veya haber grupları yer almaktadır. Bu tip ortamlarda paylaşılan her türlü bilginin halka açık olduğunu ve kişisel bilgilerinizi paylaşmaya karar verirken dikkatli olmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Bu web sitesinde kontrolümüz altında olan bilgilerinizin kaybı, kötüye kullanımı ve değiştirilmesine karşı koruma sağlayan güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. 


Telif hakkı

Bu web sitesinde gördüğünüz veya okuduğunuz her şeyin aksi belirtilmediği takdirde telif hakkı koruması altında olduğunu ve ancak bu yasal hususlar doğrultusunda kullanılabileceğini varsaymalısınız. Coloplast Group bu web sitesinde görüntülenen materyalleri kullanımınızın Coloplast Group'a ait olmayan veya Coloplast Group ile ilişkisi olmayan üçüncü şahısların haklarını ihlal etmediği konusunda garanti vermemekte ve sorumluluk üstlenmemektedir. Görüntüler Coloplast Group'a aittir veya Coloplast Group tarafından izin alınarak kullanılmıştır. İlgili yasal hususlar doğrultusunda izin verilmediği sürece, sizin veya sizin yetki verdiğiniz diğer kişilerin bu görüntüleri kullanması yasaktır. Görüntülerin izinsiz kullanımı telif hakkı yasalarını, marka yasalarını, gizlilik ve halka açıklık yasalarını ve iletişimle ilgili düzenleme ve durumları ihlal edebilir.


E-posta

Web sitesine elektronik posta ile veya diğer bir yoldan aktardığınız bilgi veya materyaller, her türlü veri, sorular, yorumlar, öneriler ve benzerleri dâhil olmak üzere, Coloplast Group veya bağlı kuruluşlar tarafından bu madde uyarınca gizli olmayan ve tescilli olmayan materyal kapsamında değerlendirilecektir. Bu tip materyaller için her türlü gizlilikten feragat ettiğinizi ve Coloplast Group veya bağlı kuruluşlara söz konusu materyalleri bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü çoğaltma, açıklama, aktarma, yayında kullanma, yayınlama ve paylaşma amacıyla derleme ve kullanma konusunda telifsiz hak verdiğinizi açıkça ifade etmiş oluyorsunuz. Ayrıca, Coloplast Group'un web sitesine herhangi bir amaçla gönderdiğiniz bilgilerde yer alan her türlü fikir, kavram, yöntem veya tekniği bunlarla sınırlı olmamak üzere ürün geliştirme, üretme ve pazarlama gibi her türlü amaç doğrultusunda derleme ve kullanma hakkına sahip olduğunu açıkça kabul etmiş oluyorsunuz.


Web sitesinde yer alan bilgiler

Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olması için her türlü makul çabayı göstermekteyiz. Bununla birlikte, Coloplast Group söz konusu bilgilerin doğruluğu konusunda garanti vermemekte ve sorumluluk üstlenmemektedir. Coloplast Group web sitesi içeriğinde herhangi bir hata ya da eksiklik olması konusunda yükümlülük veya sorumluluk üstlenmemektedir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler tıbbi hizmetin yerini almaz. Bir sağlık sorununuz varsa veya olduğunu düşünüyorsanız, mutlaka yetkili bir sağlık hizmeti uzmanına danışmalısınız.


Markalar ve logolar

Web sitesine yer alan markalar ve logolar Coloplast Group'a ait markalardır. Web sitesinde yer alan bilgiler, web sitesinde yer alan tescilli markaların Coloplast Group ya da web sitesinde gösterilen tescilli markanın sahibi diğer bir üçüncü tarafın yazılı izni olmadan kullanımına yönelik olarak çıkarım, ön beyan ya da diğer şekilde bir lisans ya da hak verildiği olarak yorumlanamaz.


Bağlantılar

Bu web sitesinde, Coloplast Group'un kontrolü altında olmayan başka web sitelerine ait bağlantılar yer alabilir. Bu bağlantılar size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Coloplast Group bu gibi web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir ve diğer herhangi bir web sitesinin içeriğinden kaynaklanan hiçbir hasar ya da zararın sorumluluğunu üstlenmeyecektir. Bu web sitesinde bağlantıları memnuniyetle karşılıyoruz. Bağlantı, web sitenizin Coloplast Group ya da bağlı kuruluşları tarafından desteklendiğini veya onaylandığını ima etmediği ve belirtmediği sürece, bu web sitesine ait aktif bağlantı oluşturabilirsiniz. Bu web sitesinde yer alan fikri mülkiyet veya telif hakkı koruması altında olan materyalleri başka bir ortam kapsamına dahil edemezsiniz.


Coloplast Group ile İletişim

Yasal hususlar, bu web sitesiyle ilgili uygulamalar veya web sitesini kullanma konusunda sorularınız olması halinde lütfen Coloplast Group Hukuk Birimi ile iletişime geçiniz.

Masaüstü versiyonu görüntüle