Misyon: Kişisel tıbbi ihtiyaçları olan bireylerin hayatını kolaylaştırmak

Coloplast, kişisel ve özel tıbbi ihtiyaçları olan bireyler için ürün ve hizmetler geliştirir. Bu tip durumlar sıklıkla travma ve tabularla ilişkilendirilir. Sorun ne kadar kişiye özel ise, müşteriyle yakın olma, onların dünyasını anlama ve özel ihtiyaçlarına duyarlı çözümler geliştirme gereksinimi de o kadar artar. Biz buna Kişisel Sağlık Hizmetleri diyoruz.

 

Misyonumuz: Kişisel tıbbi ihtiyaçları olan bireylerin hayatını kolaylaştırmak

Bunu mümkün kılan, tüm müşterilerimize yakın olmaktır. İhtiyaçlarını daha iyi anlamak için onları dinliyoruz ve onlara birlikte daha iyi şeyler yapmanın yollarını bularak yanıt veriyoruz. En iyi fikirleri tıbbi cihaz ve hizmet çözümleri halinde pazara ilk olarak ve en hızlı şekilde getirerek öncülüğümüzü sürdürüyoruz. 

Odak noktamız önemli ölçüde mahremiyet gerektiren ve kişiye özel rahatsızlıklardır. Bizleri yönlendiren ve bir araya getiren, bireylerin hayatında gerçek bir fark yaratma tutkumuzdur. Kültürümüz yüksek hedefleri destekler ve çalışanlarımızın bunlara ulaşmaya yönelik tüm potansiyellerini ortaya çıkarır.
Liderliğin çevreye, topluma, paydaşlarımıza karşı getirdiği sorumluluğun bilincindeyiz ve yaptığımız her şeyde bütünlük içinde hareket etme konusundaki sorumluluğu üstleniyoruz.

Değerlerimiz

Gerek bireysel, gerekse şirket düzeyinde düşünce ve hareket şeklimizi değerlerimiz belirler.

Yakınlık

Yakınlık

Hedefimiz tüm müşterilerimize -sağlık çalışanlarının yanı sıra son kullanıcılara- yakın olmaktır. Yakınlık bizim için ne ifade ediyor?
Kapat

Yakınlık

Bu, müşterilerimiz için ne ifade ediyor?

Coloplast, kişisel ve özel tıbbi ihtiyaçları olan bireyler için ürün ve hizmetler geliştirir.

Sorun ne kadar kişiye özel ise, müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlı çözümler bulmak için onlarla o kadar yakın işbirliği içinde çalışırız. Hedefimiz tüm müşterilerimize -sağlık çalışanlarının yanı sıra son kullanıcılara- yakın olmaktır.

Yakınlık dinleme isteği, empati kurma yeteneği ve öğrendiklerimiz ışığında hareket etme taahhüdü gerektirir. 

 

...ve bizler için

Yaptığımız her şeyde bizlere yön veren temel ilke müşterilerimize yakın olmak ve ihtiyaçlarını anlamaktır. Hepimiz müşterilerimizi dinleme ve ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olma sorumluluğunu taşıyoruz.

Ancak yakınlık, aynı zamanda birbirimizle olan ilişkilerimiz için de geçerlidir. Bizi hem bireysel hem de şirket düzeyinde motive eden ve yönlendiren faktörleri anlayabilmek için açık ve dürüst diyaloğa değer veriyoruz.

Yakınlık sayesinde, Coloplast'ta "biz" kültürünü oluşturabiliyoruz; birbirimizi dinliyor ve çalışma hayatımızı kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kapat
Tutku

Tutku

Coloplast'ta bu farkı yaratma tutkusunu paylaşıyoruz ve bu hedefe ulaşmaya kararlıyız. Tutku bizim için ne ifade ediyor?
Kapat

Tutku

Bu, müşterilerimiz için ne ifade ediyor?

Bir bireyin yaşam kalitesinde gerçek bir fark yarattığınızı bilmek en tatmin edici duygudur. Coloplast'ta bu farkı yaratma tutkusunu paylaşıyoruz ve bu hedefe ulaşmaya kararlıyız. 

Bu tutku bizleri işimizi daha iyi şekilde yapmanın yollarını bulmak için motive ediyor. Ve en iyi fikirleri, bunlara ihtiyacı olanlara en hızlı şekilde sunma güdümüzü oluşturuyor.

 

...ve bizler için

Bizim için en büyük ödül, ürünlerimizi kullananların hayatında gerçek bir fark yaratmaktır. Daha fazla yol kat etmeyi istiyor olmalıyız. Bizleri bir araya getiren ve rakiplerimizde ayıran, fark yaratma tutkumuzdur.

Bu tutku bizi, işimizi daha iyi şekilde yapmanın yollarını aramaya yönlendiriyor. En iyi fikirleri hızla pazara sunmak için bizlere ilham veriyor. Ve zorlayıcı, ilham veren ve keyifli bir çalışma ortamı oluşturmak için bu tutkuya ihtiyacımız var.  

Kapat
Saygı ve sorumluluk

Saygı ve sorumluluk

Birbirimize ve çevremizdeki dünyaya karşı saygı her zaman Coloplast kültürünün kalbinde yer alacaktır. Saygı ve sorumluluk bizim için ne ifade ediyor?
Kapat

Saygı ve sorumluluk

Bu, müşterilerimiz için ne ifade ediyor?

Saygı ve sorumluluk yakın müşteri ilişkilerimizin temel yapıtaşını oluşturur. Yaptığımız her şeyde dürüst ve açık olmalı, bütünlük içinde hareket etmeliyiz. Son kullanıcılarımızın kişiye özel ve mahremiyet gerektiren sorunlarına karşı derin bir saygı duyuyoruz.

Bizim sorumluluğumuz yalnızca tıbbi çözümler bulmaya odaklanmak değil, aynı zamanda bu sorunlarla ilişkili travma ve tabuları da en aza indirgemektir.

 

...ve bizler için

Birbirimize ve çevremizdeki dünyaya karşı saygı her zaman Coloplast kültürünün kalbinde yer alacaktır. 

 Coloplast çalışanları olarak, kararlarımız ve yaptıklarımızın sorumluluğunu taşıyoruz. Pazarımızda lider olarak sorumluluğumuzu ciddiye alıyoruz; yaptığımız her şeyde çevreye, topluma ve etik konulara saygı gösteriyoruz.

Kapat
Masaüstü versiyonu görüntüle